KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


UKONČENÍ A SHRNUTÍ SEZÓNY 2018

Zdravím všechny,

 

jeden z posledních teplých víkendu jsme ještě s bráchou vyrazili k vodě.

 

Za sobotního svítání jsme dorazili na pro nás známá voda a hned bylo vidět, že to nebudeme mít jednoduché, protože se ryby ukazovali mezi pařezy.

 

 

 

Zavezli jsme pruty tedy před pařezy a čekali, jestli nějaká ta ryba vyjede. Celý den byl klid, tak jsme si užívali tu pohodu a relax. Když se začalo pomalu stmívat převezli jsme pruty a já se rozhodl zavést jeden mezi ty pařezy i když jsem věděl, že bude problém případný záběr proměnit. Na prutu jsem měl mojí oblíbenou Aztéckou Vanilku a poprvé jsem také testoval naší novinku na příští rok. Před osmou hodinou večerní se mi poprvé ozval hlásič, ale bylo to jen takové popotahování a tak jsem čekal dál, co se bude dít. Trvalo to už pět minut a já si řekl „to bude cejn“ a taky, že jo. Obnovil jsem tedy nástrahu, poslal prut zpět do vody a čekal. Po chvíli přišla parádní jízda na Vanilku na prut, který byl mezi pařezy. Ryba po chvíli naštěstí vyjela ven a pak už bylo snadné jí zdolat. Byl z toho krásný šupináč 68 cm.

 

 

Do konce víkendu byli ještě dva padáky, ale bohužel bez ryby. S bráchou jsme tak společně ukončili pro nás velmi úspěšnou sezonu, ve které jsme ulovili spoustu nádherných ryb přesahujících i hranici 15 Kg a na místních kaprařských závodech jsme skončili na krásném 3. místě. Už teď se nemůžeme dočkat, co se bude dít v nové sezóně.

 

 

 

Závěrem bych chtěl ještě říct, že mezi mé nejoblíbenější boilies patří Aztécká Vanilka, na kterou jsme letos chytili hlavně v teplých měsících spoustu krásných ryb. Pro nás TOP nástraha! Ostatní příchutě jsou také složeny z kvalitních surovin, a pokud jim věříte, tak jako my, tak se výsledek vždy dostaví. Na příští rok se těšte na novou příchuť.

 

 

Všem přejeme Petrův Zdar.

 

Za ZeliFishing David a Zdeněk Maříkovi.

 

MTBkYzV