KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz

ZBOŽÍ V AKCIPOKLADY MALÉ ŘÍČKY

Ahoj Zeli bando,

 

s podzimem přichází hodně práce a proto i na ten nej koníček není tolik čas.

 

Po měsíci bez ryb jsem si udělal chvíli volna a vyrazil jsem na pár hodin s kamarádem na nový a pro mně neznámý revír, od kterého jsem nic moc neočekával.

 

Po příjezdu k vodě jsem byl tou vodou docela znechucen, protože voda, která měla být řeka, byla pro mě spíš jak větší potok. Neházela jsem však flintu do žita a začal chystat.

 

 

Na první prut jsem dal 16 mm boilies Tuňák s korkem super vyvážené a hodil kousek od sebe pod větve stromů a k padlému stromu kde jsem věřil, že nějaká ryba bude. Zakrmil jsem pár kuličkami Tuňáka a 1 hrstku pstružími peletkami.

 

Na druhý prut jsem nastražil to samé jen jsem dal k Tuňákovi ještě malou půlku Pop-Up ovoce, která se mi v této kombinaci hodně osvědčila, a hodil jsem to kousek dál na volnější vodu do proudu.

 

První záběr přišel po 30 minutách na samotného Tuňáka s korkem a byl z toho krásný, zdravý, říční šupík 73 cm cca 6 Kg. Poté se dlouho nic nedělo až po další hodince přišel na druhý prut záběr kde jsem měl také a po chvíli boje vytahují dalšího šupíka tentokrát 68 cm a cca 5Kg. Obě ryby byli zdravé a v plné kondici.

 

 

 

Nakonec se ukázalo, že i ty naše malé svazové vody, na které nikdo nejezdí, jsou krásně zarybněné a už ani já takovéto vody nebudu podceňovat.

 

Za ZeliFishing Ondra

 

YWMwMz