KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


MÁJOVÍ KAPŘÍ

Byl slunečný Májový čas a já s bráchou jsme v pátek po práci vyrazily k vodě užít si klidu a pokusit se nachytat krásné ryby.

 

Kolem 18h jsme měli všechny pruty ve vodě a čekalo se na první záběr. Na našich místech byla cca 1 m hloubka. Na poprvé jsme nastražily různé druhy boilies.

 

 

Kolem 22h to zapípalo a za chvíli byl na podložce amur. Další záběr na sebe nenechal dlouho čekat a za hodinu tu byl další amur. Oba dva měli kolem 80 cm a 7 Kg a zachutala jim Aztécká Vanilka s plovkou. Pak jsem chtěl chytit nějakého místního jesetera, a tak jsem nastražil halibut peletu a k ní dvě hrsti stejných halibutek zalitých lososovým olejem. Při východu slunce po půl šesté ráno na sebe upozornila rychlá jízda a byl tam. Kdo? Jeseter ruský 115 cm 7 Kg.

 

 

Chvíli po zdolání mého jesetera měl první záběr i brácha a na konci byl dorostenec, kterého vyháčkoval rovnou ve vodě.

 

Po zavezení prutů jsme si šli dát snídani. Sluníčko začalo pěkně hřát, tak jsme se raději namazali krémem. Po půl druhé sobotního odpoledne se mi podařilo chytit, teď už mohu napsat, že největší rybu výpravy a to lysce 82 cm a 11,3 Kg opět na Aztéckou Vanilku.

 

 

Poté se nám ještě každému povedlo zdolat jeden menší kapřík než přišla další větší ryba a opět já a lysec 11 Kg a 81 cm.

 

 

Do nedělního rána se mi ještě podařilo ulovit dva amury a 8 Kg krásného šupináče. Bráchovi to nejvíce začalo jezdit v neděli ráno až do odjezdu, kdy chytil mimo jiné i 9 Kg a 74cm lysce. Jinak se kapříci pohybovali 50-60 cm.

 

 

Nejvíce bodovala Aztécká Vanilka v různých kombinacích.

 

Za ZeliFishing a Suda Carp Team David-Marie Maříkovi

 

 

MjY3Y2Y0