KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


Víkend na mé oblíbené svazovce

Ahoj, jmenuji se Ondřej Pudil a jsem novým členem týmu ZeliFishing. Teď o víkendu jsem podnikl výpravu, abych mohl otestovat nové boilies od značky ZeliFishing s příchutí Scopex/Squid.

 

 

V pátek v den příjezdu jsem nahazoval pruty až kolem 21 hodiny, a byl jsem bez kontaktu. Sobotní ráno mě přivítalo do deštivého dne a tak v první možné chvilce bez větru a deště jsem začal krmit, taktéž boiliesem, který jsem testoval. Kolem 18 hodiny se mi rozjel prut, na kterém byla testovaná kulička. Oči se mi rozzářily, běžím k prutu a zasekávám. Vypadá to na pěknou rybu a taky že jo. Kapřík 67cm 5,82 Kg. Do konce dne jsem neudělal už ani záběr.

 

 

 

 

V neděli ráno jsem nahodil a šel si zase lehnout. Pomalu zabírám a najednou píííp pííííp, startuju z vyhřátého spacáku, oblíkám broďáky a běžím zaseknout. Jednalo se o menší rybu kolem 55 cm. O další hodinu a půl opět jízda a na konci kapr, který měl přes 60 cm. Další rybu jsem chytil o něco později ta měla kolem 53 cm.

 

 

 

Potom přišla ,,šťástná'' chvilka. Nejdřív to začalo tím, že se mi rozjel prut, který tam ležel bez hnutí a na něm Jetfish 24mm biosquid s pop-up broskev. Bylo hnedka znát, že to bude lepší ryba. Bohužel jsem o rybu přišel. Následovali další 2 záběry na testované kuličky, ale obě ryby spadly :( Zatažené nedělní odpoledne už nepršelo, byl parádní čas na balení. Za dobu balení jsem udělal ještě jeden záběr taktéž od kapra kolem 55 cm na novinku. Když už jsem měl skoro sbaleno a naloženo na vozíku tak se přihnala přeháňka, která mě doprovázela celou cestu až k autu. Takže jsem byl úplně mokrý to stejné i naložené věci na vozíku.

 

 

Všechny záběry jsem udělal na testovací novinku Scopex/Squid (Kromě jednoho).

Za mě mohu říct, že testovaná novinka uspěla. Kuličky mají velmi atraktivní vůni. Myslím si, že je to skvělá nástraha a určitě teď bude patřit mezi ty, na které budu chytat.                                        

 

 

                                                                       

Za CT ZeliFishing Půďa

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Rybky
Nikča
25.09.2017 19:49
ZWRkN