KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


VRANOVSKÁ VÝPRAVA

Zdar Zeli bando,

jako každý rok, tak i letos jsem jel s kamarády na týdenní dovolenou a to na svazovou vodu Vranovská přehrada část chmelnice.

Na místo jsme dorazili už v sobotu a hned po příjezdu nás čekala krásná správa, že si zachytáme, protože je jen dva metry voda podstav.První den jsme se šli přivítat s místním hospodským, kde jsme každý dali pár kousků oroseného pivíčka.Druhý den ráno jsem vstal ve čtyři ráno a šel k vodě, kterou jsme měli asi 20 m od chaty. Nahodil jsem montáže, ke kterým jsem dal jen malé PVA a čekal. Po asi hodince přišel první kontakt s rybou a po jejím podebráni, to byl malý lyseček asi okolo 50 cm. Za celý den jsem chytil ještě pár kapříků, které neodolali jak Pop-Up Ovoce, tak 20 mm kuličce Tuňáka.Celé 3 dny až do středy jsme měli hodně nachytaných ryb, ale žádná neatakovala hranici 60 cm, až ve čtvrtek přesně v pravé poledne mě přichází pomalá jízda a po zaseknutí vím, že tohle už nebude násad násaďák, ale něco většího. Po deseti minutách podebírám lysce, který měl po zvážení a změření krásných 73 cm a rovných 7 Kg. Byla to nádherná zdravá ryba a zase neodolala jedné kuličce Tuňáka s Pop-Up Ovoce.Byl pátek ráno, pršelo, ale mě to nevadilo a hned jsem šel nahodit, ale bohužel už žádný zkušený Vranovák nedošel. Jen pořád násaďáci až do neděle, kdy naše dovolená končila.

Tuto výpravu bych shrnul, tak že za 7 dní v 5 rybářích jsme nachytali 70 kaprů a z toho největšího 73 cm.

Pro mě to byla za poslední roky moje nejlepší dovolená strávená na Vranovské přehradě a už se těším na příští rok na stejné místo.

Za ZeliFishing Ondra Čapek

 

Y2E0ZWI