KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


ŠEST KRÁSNÝCH DNÍ S NÁSTRAHAMI ZELIFISHING

Zdravím všechny fanoušky firmy ZeliFishing.

Letošní dovolenou jsem si domluvil na soukromém revíru o rozloze 9 ha. Na rybníku je k dispozici 15 lovných míst – mol, tedy s dostatečným prostorem pro všechny rybáře.

Hlavním účelem bylo si pořádně zachytat a souběžně s tím bylo dost prostoru na zkoušení ZeliFishing kuliček. První a druhý den jsem si stanovil, že své tři pruty využiji k hledání nejúspěšnější nástrahy. Takže dostával příležitost ukázat své schopnosti tuňák, scopex/squid, černý pepř/asa, aztécká vanilka a ke slovu se dostala i moje poslední kulička novinky.

Protože se první dny nejvíce prosazovaly 20 mm kuličky tuňáka, rozhodl jsem se do konce výpravy na dvou prutech kombinovat variace tuňáka a o třetí prut se musely rvát ostatní koule.Bylo uloveno celkem 62 ks ušlechtilých ryb. Velikost kaprů se pohybovala od 60-ti cm do 94 cm, většina z nich vážila cca 10 Kg.Nejtěžší rybou byl 14-kilový lysec, který neodolal kuličce tuňáka v obalovačce.Jeseteři měli vždy více než metr, ten největší měřil 135 cm a zachutnal mu boosterovaný tuňák s popkou. Povedl se i jeden candát 64 cm, kterému se zalíbila popka z hladiny. Několikrát jsem zklamaně odháčkovával i cejny.Nejúspěšnější nástrahou tedy byly dvě 20 mm kuličky tuňáka, následované tuňákem s obalovačkou a bronz bral boosterovaný tuňák.

 

Petrův zdar za ZeliFishing Honza Šlapanský

 

Y2Y3O