KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


NEJLEPŠÍCH 24 H NA MÉM OBLÍBENÉM REVÍRU

Zdravím všechny rybáře s další zprávou od vody.

Má další výprava začala celkem nepříjemně, když nám selhala doprava a musel jsem narychlo shánět někoho, kdo nás na naše místo odveze. Nakonec se zadařilo a mohli jsme vyrazit.

Po příjezdu na místo a vybalení věci konečně nahazuji. Na jeden prut jsem zvolil kombinaci panáčka Aztécké Vanilky a popky Ovoce. Nahodil jsem podél levého břehu a dokrmil cca 20 kuličkami. Na druhý prut jsem nastražil Zig Rig opět s plovkou Ovoce.

Tato montáž mi vždy na této lokalitě fungovala. No a i tentokrát to nebylo jinak. Cca po 2 hodinách přichází opatrný záběr a já vytahují nádherného dvoubarevného lysce s váhou 13 Kg. Ten den se povedlo ještě několik krásných ryb, mimo jiné jeden 9 Kg šupík, kterému zachutnala testovaná novinka.

Druhý den nad ránem přichází brutální jízda. Hned po zvednutí prutů mi bylo jasné, že to malá ryba nebude. Cca po 20 minutách se u podběráku vynoří obrovská palice kapra. Poslední výpad a ryba končí v podběráku. Po zvážení jsem se nestačil divit, ryba měla 15,50 Kg a já byl nesmírně šťastný. Zobnul si panáčka Scopex/Squid a popky Squid.Takto bych asi shrnul mou výpravu.                             

Za ZeliFishing Aleš Jenča Jenšík

 

MWRlNDh