KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


PRVNÍ VYCHÁZKA ONDRY KLONFARA S NAŠÍM BOILIES

Čau,

posílám fotky z první výpravy a první ryby na boilies Tuňák od firmy ZeliFishing.

Oslovil jsem tuto firmu 14 dní zpět, protože jsem byl nespojený s firmou, pro kterou jsem doposud chytal, kvůli dodávání boilies. Od firmy ZeliFishing jsem viděl boilies třikrát, ale hned první prohlédnutí a očuchaní kuličky mě mile překvapilo. Řekl jsem si tedy, že dám firmě, pro kterou jsem chytal ještě měsíc čas, a když to půjde stejně tak oslovím firmu ZeliFishing. Ve firmě se nic nezměnilo a jak jsem řekl, tak se také stalo.

Oslovil jsem ZeliFishing a hned jsme se domluvili na testování. První várka výrobku byla objednána a čekal jsem, až dorazí, abych mohl k vodě. Den na to, co boilies dorazilo ke mně, tak jsem naházel cajky do auta na krátkou nočku po práci.

Jel jsem na moji malou, ale krásnou říčku prohnat její velikány. Při příjezdu k vodě na místo, které jsem měl vybrané delší dobu, jsem viděl na hladině pěkné ryby, jak se vyhřívali nám sluníčku. Vzal jsem tedy boilies, kobru a šel si rozkrmit místa.Po nakrmení jsem na jedno místo nahodil dvě ořezané 20 mm kuličky Tuňáka. Druhé místo bylo proti proudu u spadlého stromu a tam jsem položil jednu 20 mm kuličku Tuňáka.Pruty, podložka a podběrák byli nachystané. Tak jsem si šel připravit spaní a po necelé hodině jsem si udělal kafé, něco k jídlu, usedl jsem do židle a pozoroval hladinu.Po necelých třech hodinách se ozvalo pípnutí a říkal jsem si ááá, že by se přišel podívat velikán na fotečku. Pět minut na to se mi rozjel prut, já přibíhám a zasekávám. Na prutu bylo cítit, že to nebude malá ryba a po chvilce jsem navedl do podběráku krásného šupináče s vahou 10,50 Kg.Poté jsem vytáhl už jen dva menší kapříky, které jsem odháčkoval ve vodě.

Ve 12 hodin jsem vytáhl pruty a šel spát. Ráno se již chytit nic nepovedlo, ale i tak jsem byl s první vycházkou s boilies ZeliFishnig spokojen.

Chci poděkovat za přijetí do Zeli Týmu a za spokojenost s boilies.

Zdar, příště od vody.

Za ZeliFishing Ondra Klonfar

 

MjdlZDk1Y