KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


NEZNÁMÁ VODA

Zdravím všechny,


v poslední době mám času na ryby čím dál méně, ale i tak se mi podaří vždy nějaký čas najít, a i kdyby padaly trakaře, tak jedu. Chtěl jsem zkusit něco nového, a tak jsem po krátkém pátrání dohledal jeden krásný soukromý revír, který byl nedávno ještě svazovou vodou a kaprů přes magickou hranici deseti kilogramů zde mnoho není. 


Tato skutečnost mne zaujala, protože malých soukromých vod přeplněných trofejními rybami je spousty, ale tohle byl pravý opak. Tento revír není příliš známý a po příjezdu mně ihned okouzlil.


Jako nástrahy jsem zvolil Tuňáka a Scopex/Squid a do krmného místa jsem přibližně co hodinku přikrmoval 20 koulí Tuňáka.
Prvního záběru jsem se dočkal hned po půl hodině a na břeh se podíval šupík 6 Kg.Záběry přicházeli co půlhodinu, ale vše to bylo od menších kaprů 4-6 Kg a dostat se na toho většího byl problém, tak jsem zkusil zvětšit nástrahy a dat dal od háčků.


V podvečer kdy už záběry nebyly tak časté vzhledem k větším soustům, tak přichází záběr a povedl se mi šupík s váhou 9 Kg na Scopex/Squid. Po zbytek výpravy už přišel jen menší kapr.

Tuto 24 hodinovou výpravu bych zhodnotil, jako povedenou a vzhledem k tomu, že jsem vodu vůbec neznal, tak se povedla i jedna větší ryba.Za ZeliFishing Petr Pastrňák 

 

YWU3OT