KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


VÍKENDOVÉ POVYRAŽENÍ

Zdravím všechny příznivce ZeliFishing.


Chtěl bych se s vámi podělit o pár mích zážitků od vody.


Byla polovina července a já si naplánoval víkend na oblíbené svazové vodě. Počasí mi přálo. Přišlo mírné ochlazení se slabým větrem foukajícím přímo na mě.

Odvezl jsem děti na dětský tábor, manželku k rodičům a já vyrazil za svým milovaným koníčkem. Po menších problémech s páteční přehuštěnou silniční dopravou jsem se dostal až do svých často vyhledávaných rybářských míst.


Po té co jsem dotlačil své rybářské kolečko s celým nákladem na místo, musím s politováním říci, že místo, které jsem si vybral, jsem musel nejdříve uklidit od odpadků ,,rádoby kolegy´´ přede mnou.


Po krátkém vydýchání, při kterém jsem pozoroval vodní hladinu, jsem si jako první vzal prut s raketou a zakrmil párkrát vybrané lovné místo. Zakrmil jsem partiklem ve složení převážně kukuřice s napařenou řepkou. Následovaly standartní práce jako je montáž, pruty, stojan a ostatní. Hned poté letěly montáže do vody.


Zvolil jsem svoje oblíbené boilies Černý pepř/Asa a Scopex/Squid. Nejprve bez plovky a poté jsem použil i Fluo Pop-Up stejných příchutí jako boilies. Ani jsem dlouho nemusel čekat a první malý kapřík byl na břehu v podložce. Do prvního setmění jsem chytil několik dalších menších kaprů. Se soumrakem záběry ustaly, až do doby povolené na denní lov.

Celá sobota už od ranních hodin se opakovala ve stejném duchu jako pateční podvečer. Když jsem chytil první double, měl jsem obrovskou radost, i když šlo o dvě ryba kolem padesáti centimetrů. Kapří braly snad i ve stejných intervalech, až jsem si chvíli říkal, že to není možné nebo abych byl přesnější spíše to bylo ,,Co tam ten Milan dává´´. Chytil jsem i jednoho menšího, ale zato krásného řádkače. Jedno snad z něho bude krásny kapr. Rybám bylo úplně jedno, jaké jsem tam zrovna dal boilies.

Nedělní ráno bylo ještě více chladné a mě začínaly brát i vetší kapři. Bylo mi to až líto, že se mi nezadržitelně krátí čas mé rybářské výpravy.

Mužů říci, že díky boilies od ZeliFishing jsem opět prožil, parádní víkend plný ryb. Trefit se rybám do chuti a v úplně nádherném rybářském počasí si takhle krásně zachytat. Ano můžete podotknout, že jsem chytil pouze malé násadáky, ale i malá ryba je a nejkrásnější je opět rybám dávat svobodu.


Přeji mnoho krásných takovýchto dní u vody.                                            


za ZeliFishing Rosta Plašil.

 

MmEyN2Y4