KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


PŘEDSTAVENÍ A PRVNÍ ZPRÁVA ALEŠE JENŠÍKA

Petrův zdar, 

jmenuji se Aleš Jenča Jenšík a jsem novým junior testerem firmy ZeliFishing. Je mi 17 let, studuji Střední školu (rybářskou školu ve Vodňanech) a jak jste si asi mohli všimnout, tak mou celoživotní vášní je právě rybaření a lov kaprů. 

ZeliFishing je první firma, u které budu fungovat jako tester. Vybral jsem si jí spíše, ze zvědavosti a touze zkusit něco nového, což se mi vyplatilo. Na nástrahy firmy ZeliFishing mám nemálo kaprů přes 10 kilo a mohu s klidným svědomím říct, že v tuto firmu mám 100% důvěru. 

Toť asi vše k mému představení a doufám, že se třeba někdy potkáme u vody a teď si už vychutnejte mou první zprávu od vody.

Zdravím všechny rybáře.

 

Hlásím se se svou první zprávou od vody. V pondělí 1.7. Jsem se vydal se svým dlouholetým kolegou na naší oblíbenou vodu. Po příjezdu jsme každý zvolili jiné montáže a jiná místa. Já si na levý prut přichystal 1,5 m Zig Rig s plovkou Ovoce a na pravý prut panáčka Scopex/Squid taktéž s plovkou Ovoce. 

Na záběr jsem moc dlouho nečekal a po půl hodině přichází opatrná jízda. Vyklubal se z toho nádherný amur s váhou přes 9 Kg. První den jsme nachytali mnoho ryb, z toho největší byl krásný šupík s váhou přes 13 Kg. 

Druhý den se už tolik nedařilo a vytáhl jsem jen pár cejnů. 

Třetí den před odjezdem domu jsem na panáčka Aztécké Vanilka a Ovoce obelstil ještě krásného lysce s váhou 10,50 Kg. 

Abych to shrnul, tak většinu ryb jsem vytáhl na již zmíněný Zig Rig s plovkou Ovoce. Záběry tedy chodily spíše ze sloupce, což se ale po vydatné bouřce změnilo a ryby začali aktivně žrát i ze dna. Toť vše z mé výpravy. 

Za junior ZeliFishing Aleš Jenča Jenšík

 

MzUwZmZjMj