KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


DOBRODRUŽSTVÍ NA JEZEŘE

Zdravím přátelé,

 

v pátek ráno jsem vyrazil k vodě na své oblíbené místo. Vše jsem si do auta nanosil již večer před odjezdem, abych se tím ráno nemusel zdržovat.

 

Po příjezdu k vodě jsem si vše připravil a hned nahodil oba pruty. Na jeden prut jsem dal jednu kouli Aztécká Vanilka 20 mm s jednou pop-up Ovoce, celé to obalil ve fluodipu a k tomu přidal 3 kuličky Aztécké Vanilky v PVA punčoše. Na druhý jsem dal krmítko a do něj method mix Koření a na háček rohlíkové boilies.

 

Zasedl jsem a netrpělivě čekal na záběr. Po necelé půl hodině přišel razantní záběr na Aztéckou Vanilku. Následovalo krátké zdolávání a po něm mě překvapil krásný lysec. Po opatrném vyháknutí jsem ho pustil zpět do vody a opakoval nához do stejného místa.

 

 

 

Zakrmovací kobrou jsem si místo prohodil pár kuličkami a než jsem zakrmování dokončil, přišel další záběr. Tentokrát na rohlíkové boilies. Už při zdolávání mi bylo jasné, že to bude malý kapřík. Bylo to zřejmé z toho, jak cukal hlavou. Poté přišli ještě další tři malí kapříci.

 

 

 

Navečer začal foukat silný vítr a s ním záběry úplně skončily, ale jakmile se vítr utišil a přišel jen jeden větší karas a cejn.

 

Už teď se nemůžu dočkat, až znovu vyrazím k vodě.

 

Za ZeliFishing Honza Plíšek

 

 

NTRmYjRj