KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


ZELIFISHING NA SEDLE

Naši testeři bratři Maříkovi pořádali o prodlouženém víkendu na rybníku Sedlo, které je nedaleko jejich bydliště akci při kterém rybářům rozdávali 1 Kg balení naše boilies.

 

První z bratří David přijel na rybník ve čtvrtek v dopoledních hodinách mezi prvními.

 

Pozdravil jsem se s rybáři, kteří byli na místě hned vedle mě, a po krátké rozmluvě jsem si šel připravit své lovné místo. Zakrmil jsem si místo partiklem a nahodit pruty s oblíbenou Aztéckou Vanilkou.

 

Po poledni začal foukat studený vítr proti nám a kolem třetí hodiny dorazil můj brácha Zdeněk. Rozdali jsme první boilies rybářům, kteří již byli na svých místech. I oni si vybrali známou Aztéckou Vanilku.

 

 

Zanedlouho se objevila první ryba v podložce na místě 3. a byl to krásný kapr šupináč 8,20 Kg uloven Michalem Černým. Blížil se večer, vítr se utišil, tak jsme vyměnili nástrahy a čekaly, jaká bude noc. Pak jsme si ještě si opekly buřty a šli do spacáku.

 

 

Zdenkovi na místě 1 kolem třetí hodiny noční přišel padák a na druhém konci byl jeden z místních amurů. Teplota byla kolem nuly.

 

 

V pátek dorazili další rybáři, tak jsme rozdali zbytek boilies.                                                   

  

Po celém rybníce panovala dobrá nálada, i když ryby nespolupracovali, tak jak jsme si přáli. Nevadí. Páteční den byl bez tedy kontaktu, ale za to sluníčko pěkně hřálo. Při stmívání jsme zakrmili, daly čerstvé nástrahy a čekali, co se bude dít druhou noc.

 

 

Při ranním východu slunce přišel Davidovi záběr na místě 2. Výsledkem byl lysec, který moc nebojoval, ale přesto potěšil. Odpoledne také přišla první ryba na místě 5.

 

 

 

Čekala nás třetí a poslední noc, David dal na oba své pruty dvě kuličky nadopovaného boilies Černý pepř /Asa, což se ukázalo později jako dobrý tah. Kolem čtvrté hodiny ráno se to pěkně rozjelo. Byl to parádní souboj šupináčem o váze 12 Kg, který byl největší rybou celé akce.

 

 

 

V neděli dopoledne jsme začali pomalu balit a chystat se domů.

 

Celou dobu panovala dobrá nálada, i když ryby příliš nespolupracovaly a všem zúčastněných se tato akce pod záštitou firmy ZeliFishing velmi líbila. Již teď se těšíme na další výpravu.

 

Za ZeliFishing David a Zdeněk Maříkovi

 

 

ODgzNjdi