KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz


PRVNÍ VÍKENDOVKA 2019

Ahoj Zeli bando,

 

v pátek jsme vyrazili s kamarádem na jednu krásnou svazovou přehradu, kde se nám každý rok v této době velmi dařilo.

 

Dojeli jsme na místo asi kolem 16 hodiny a šli se podívat na náš lovný flek, který byl na druhé straně přehrady. Po příchodu k vodě jsme si byli jistí, že na našem místě někdo je a tak jsme se rozhodli přehradu obejít přesvědčit se. Po příchodu na místo jsme zjistili, že tam nikdo není, ale je tam asi 5 tašek s bordelem nejen od rybářů, ale také od mladistvých delikventů (byl to humus), a tak jsme to vzali zpět do popelnice. Poté jsme okamžitě začali chystat věci na vyvážku.

 

 

Ke každému prutu jsem zakrmil asi půl kila řepky, pár kuliček boilies a pelet přelite CSL koření. Na první prut jsem dal boilies pro mě číslo 1 Tuňáka a na druhý kuličku Aztécké Vanilky od ZeliFishing. Oba pruty jsem vyvezl a čekal.

 

Asi po půl hodině se nám začaly ryby ukazovat v lovných místech, což bylo velmi příjemné a nadějné na rychlý záběr, ale opak byl pravdou. První záběr přišel, až druhý den ráno kolem 7 hodiny na již změněnou nástrahu a to na Fuo Pop-Up Ovoce. Po 5 minutách byl první kapřík na světě a měl necelých 70 cm a 5,40 Kg. Byla to pro mě jediná ryba této výpravy, ale i tak jsem měl velkou radost.

 

 

 

Celá sobota byla u nás pak bez záběru, až do nedělního rána, kdy kamarád dostal krásnou jízdu a na prutu byl kapřík kolem 3 Kg. Bohužel to i pro kamaráda to byla jediná ryba a tak jsme se v poledne zabalili a jeli domů.

 

Po cestě jsme usoudili, že je letos voda ještě moc studena a tak se za 14 dní vrátíme na stejné místo a snad to bude lepší.

 

Za ZeliFishing Ondra Čapek

 

 

OWE4YzQ3