KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz

Zprávy od vody

ZPRÁVY OD VODY

 

MYŠLENKY

Jsou dny, kdy je težké naladit se na pozitivní vlnu. Myslím, že to známe všichni. Člověk se ráno probudí a není úplně ve své kůži. Když tomu podlehneme, může se náš den změnit ve velmi nepovedený...
 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

PRVNÍ VÍKENDOVKA 2019

Ahoj Zeli bando,

v pátek jsme vyrazili s kamarádem na jednu krásnou svazovou přehradu, kde se nám každý rok v této době velmi dařilo.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

VŮNĚ PŘÍRODY

Za asistence slunce se z oblohy snášejí kapky vody a ja se rozhlížím na všechny strany, abych zahlédl výsledek toho spojení - duhu. Ano je tam, nádherná jako vždy. Už jsem ji v životě viděl tolikrát a nikdy mě nepřestane bavit.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

ZAPOMENUTÉ MÍSTO

Krok za krokem se prodírám úzkou cestičkou a každou chvilku se musím vyhýbat různým větvím a ostružinám, abych vůbec prošel. V duchu si říkám, že už je mi jasné, proč jsem na tom místě ještě neviděl nikoho rybařit... 

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

VĚTRNÁ PODZIMNÍ VÝPRAVA

Zdravím,

Touto zprávou se vracím o několik měsíců zpátky, ale jak se říká raději pozdě než vůbec.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

PODZIMNÍ PŘEKVAPENÍ

Zdravím, 

po krátké pauze jsem se na konci září vydal na malý 2 ha svazový rybník, pár kilometrů od mého bydliště.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

WINTERFISHING

Zdravím všechny příznivce Petrova cechu v roce 2019. Letošní sezonu jsem nezačal jako vždy na jaře, ale vyrazil jsem již 2. ledna na tzv. "WinterFishing".

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

POSLEDNÍ ZIMNÍ VÝPRAVA

Zdar Zeli bando, dnes jsem podnikl s kamarádem asi poslední menší výpravičku letošní sezóny.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

KRÁTKÁ ZIMNÍ VYCHÁZKA

Zdar Zeli bando, tentokrát jsem šel jen s jedním proutkem na malý obecní rybníček. Po příchodu k vodě jsem se podíval po celém břehu.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

UKONČENÍ A SHODNOCENÍ SEZÓNY 2018

Zdravím všechny, jeden z posledních teplých víkendu jsme ještě s bráchou vyrazili k vodě. Za sobotního svítání jsme dorazili na pro nás známá voda a hned bylo vidět, že to nebudeme mít jednoduché, protože se ryby ukazovali mezi pařezy.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

PODZIMNÍ KAPR ZE SVAZOVKY

Zdravíme všechny příznivce ZeliFishing. Asi po dvou měsících jsem se opět sešel s bratrancem Radkem Zelinkou a rozhodli jsme se využít ještě krásného počasí. Rozhodování bylo rychlé a volba byla jasná.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

POKLADY MALÉ ŘÍČKY

Ahoj Zeli bando, s podzimem přichází hodně práce a proto i na ten nej koníček není tolik čas. Po měsíci bez ryb jsem si udělal chvíli volna a vyrazil jsem na pár hodin s kamarádem na nový a pro mně neznámý revír, od kterého jsem nic moc neočekával. 

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

VÍKEND NA SOUKROMÉM REVÍRU

Zdravím, další moje výprava směřovala na soukromý revír. Krátce před půl čtvrtou byly oba pruty ve vodě, lovná místečka zakrmená a následovalo čekání na záběr, který bývá ze zvyku i více než za 3-4 hodinky a poslední dobou taky vůbec.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

ROZHOVOR S MILANEM ZELINKOU

Už je to rok, co jsem měl tu čest poznat Milana Zelinku. Tenkrát jsme pořádali finále projektu Hledá se Junior a on tam přijel podpořit svého bratrance Radka.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO TESTERA

Zdar Zeli bando, jmenuji se Petr Pastrnak, je mi 20 let a rybařím od malička. Kaprařina mě doslova pohltila někdy před deseti lety a od té doby jsem nasbíral mnoho zkušeností.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

KRASAVEC ZE SVAZOVKY

Zdar Zeli bando, včera večer jsem vyrazil s kamarádem Martin Dočkal přes noc k vodě na jednu krásnou svazovku s tím, že otestuji novinku od ZeliFishing Tuňák. Přijeli jsme na místo kolem 8 hod. večerní.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

NÁŠ PRVNÍ NOČNÍ ZIG RIG

Zdravíme všechny příznivce značky ZeliFishing, v pátek během dopoledne jsme s mým bratrancem Radkem Zelinkou vyrazili na náš oblíbený svazový revír, který mám nedaleko domova.

 

CELÝ ČLÁNEK ZDE

MÁJOVÍ KAPŘI

Byl slunečný Májový čas a já s bráchou jsme v pátek po práci vyrazily k vodě užít si klidu a pokusit se nachytat krásné ryby. Kolem 18h jsme měli všechny pruty ve vodě a čekalo se na první záběr.

 

CELÝ ČLÁNEK A VIDEO ZDE

YWFiOTliM