KONTAKTY

Zeli Fishing
Dlouhá 115
Hrabětice 671 68
tel: +420 776 572 518
info@zelifishing.cz

Partnerské revíry

PARTNERSKÉ REVÍRY

 

SPORTOVNÍ RYBOLOV BOŽICE

je kvalitně zarybněný soukromý revír, který se nachází v příjemném prostředí nedaleko obce Božice. V našem pravidelně zarybňovaném revíru je možnost denního i nočního rybolovu, a celoročního chytání dravců. Každoročně pořádáme rybářské akce, jako například rybářský maraton Božická kaprařská padesátka. Rybářské vyžití zde najdou jak jedinci, tak i skupiny. K areálu patří také parkoviště, občerstvení, a WC.

 

Přejít na stránky revíru

SPORTOVNÍ RYBAŘENÍ BOŽEJOV

je soukromý revír na Vysočině u Pelhřimova. Revír nabízí plně zarybněný 5,5 ha rybník s 13 chytacími místy na molech. Na revíru je především kapr všech velikostí až po trofejní kusy 15 – 23 kg, dále trofejní amuři okolo 1m, štiky, líni a jeseteři až 20kg. Možnost chytání na 24 hod i 12 hod. V areálu je k dispozici wc i sprcha, parkoviště. Každým rokem se zde pořádají závody Božejov Cup 50 hod a Božejov Cup 72 hod.

 

Přejít na stránky revíru

SPORTOVNÍ RYBOLOV KUBŠOVKA

je revír určený pro sportovní rybolov se zaměřením na lov jeseterů a v zimním období na dírky. Nachází se 200 m od silnice č.12 (Praha-Kolín) u obce Vrbčany.

Rybaření je na dva pruty s důrazem na šetrné zacházení s ulovenými rybami. Je možné půjčení rybářského náčiní - rozměrného podběráku a podložky pod ulovené ryby.

MGQ2M