ZPRÁVY OD VODY

Víkend na mé oblíbené svazovce
Ahoj, jmenuji se Ondřej Pudil a jsem novým členem týmu ZeliFishing. Teď o víkendu jsem podnikl výpravu, abych mohl otestovat nové boilies od značky ZeliFishing s příchutí Scopex/Squid. V pátek v den příjezdu jsem nahazoval pruty až kolem 21 hodiny, a byl jsem bez kontaktu. Sobotní ráno mě přivítalo do deštivého dne a tak v první možné chvilce bez větru a deště jsem začal krmit. CELÝ ČLÁNEK ZDE!

Po roce na Kubšovce
Po necelém roce jsme opět navštívili naší partnerskou vodu Sportovní rybolov Kubšovka. I když to první den vypadalo velmi nadějně, nebyli jsme tak úspěšní jako minule. Na Kubšovku jsme přijeli v pondělí 10. Července asi v 11 hodin dopoledne. CELÝ ČLÁNEK ZDE!

Nový osobák
Začalo to dnem, kdy jsem slavil své patnácté narozeniny. Ten den jsme jeli na náš oblíbený soukromý rybník v jižních Čechách. Pár dnů před odjezdem jsem si spařil a uvařil 150 kg řepky a kukuřice. Den před výpravou jsme vše naložili do auta. Po příjezdu k rybníku jsme vše vyndali z auta a započali přípravy. Táta rozkládal bivak a já při rozbalování prutů a stojanů zjistil, že jsem si zapomněl své signalizátory. CELÝ ČLÁNEK ZDE!

Hledá se JUNIOR 2017
Před dvěma měsíci skupina rybářů Night Hunters vyhlásila projekt, Hledá se JUNIOR 2017. Tento projekt spočíval v tom, že prvních 30 uchazečů bude mezi sebou bojovat plněním různých úkolů a 6 nejlepších pojede na jezero Katlov, kde budou probíhat 31. 3. – 2. 4. víkendové závody, ze kterých postoupí 2 junioři na evropský šampionát juniorů. Startovné na tyto závody zaplatí skupina Night Hunters a krmení poskytne firmy Mikbaits. CELÝ ČLÁNEK ZDE!